اسباب بازی و سرگرمی, تغذیه،خواب و سلامت

چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

دیوار پوش نمدی

دیوار پوش های نمدی ترمه کیدز همگی از جنس نمد هستند. اما چرا نمد؟ نمد مالی‌ از صنایع‌ بسیار قدیمی ایران است. تا حدی قدیمی که درباره‌ تاریخ‌ و محل پیدایش‌ آن اطلاعات دقیقی در ‌دست‌ نیست. از دوران هخامنشیان تا همین امروز. نمد زیر انداز دیروز و همه کاره امروز است و هرچه که بیشتر می‌گذرد، بیشتر با خواص این بافته‌ی بسیار نرم و لطیف آشنا می‌شویم. برای ساخت محصولات نمدی ترمه از پلی‌استر استفاده شده است که علاوه بر اطمینان از بهداشت، امکان خلق طرح‌های متنوع را نیز فراهم می‌کند.

TermehKids 104 1024x576 - چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

خرید دیوارپوش نمدی طرح مشاغل

خاصیت ایمنی‌بخشی دیوار پوش نمدی

مواقع بسیاری پیش می‌آید که کودکان در هنگام بازی و شیطنت به دیوارها برخور‌د می‌کنند. این لحظات هم برای والدین و هم برای کودکان بسیار دردناک است. ولی هیچ‌کس نمی‌تواند کاری انجام دهد و کودک مجبور است درد را تحمل کند. البته اگر تنها تحمل درد باشد و کار به بیمارستان نکشد. شما نمی‌توانید کودک خود را از بازی در خانه و اتاق خود منع کنید تا مبادا به دیوار برخورد کند، پس باید راهکاری دیگر پیدا کنید. با تدبیر گروه ترمه کیدز شما وقتی از دیوار پوش نمدی استفاده می‌کنید کودک دلبند خود را از تمامی این آسیب‌ها حفظ می‌کنید. جنس این دیوار پوش‌های نمدی باعث می‌شود که کودکان نه‌تنها هنگام برخورد با دیوار اذیت نشوند بلکه از نرمی دیوار پوش لذت ببرند!

TermehKids 109 1024x576 - چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

خرید دیوارپوش نمدی طرح تابستان

عایق رطوبت، گرما و صدا با دیوار پوش نمدی

تابه‌حال به جنس چادرهای عشایر دقت کرده‌اید؟ میدانید چرا این چادرها در سرما و باران آب را از خود عبور نمی‌دهند و همچنین گرمای داخل را هم انتقال نمی‌دهند؟ جنس این چادرها هم از نمد است. نمد از ورود رطوبت کاملا جلوگیری می‌کند؛ تا حدی که می‌توان گفت دشمن رطوبت است و مانند یک عایق عمل می‌کند، پس اگر در شهرهایی زندگی می‌کنید که رطوبت فراوان، آب‌ و هوای شرجی، زمستان‌های طولانی و یا تابستان‌های گرم دارند، نمد بهترین گزینه برای حفظ دمای اتاق کودک شماست.

بیماری‌ هایی که در اثر رطوبت بالای محیط به‌وجود می‌آیند و یا با افزایش رطوبت تشدید می‌شوند. میتوانند از نمد برای حل این مشکل کمک بگیرند. زیرا ساختار مولکولی قشای الیاف نمدی دارای حفره‌هایی است که تمایل دارند رطوبت را به خود جذب کنند.

علاوه بر این‌ها، دیوار پوش نمدی عایق خوبی برای صدا است. با استفاده از دیوار پوش نمدی می‌توانید مطمئن باشید که کودک هنگام خواب در آرامش کامل است و در مواقعی هم که مشغول بازی و سر و صدا کردن است، مزاحم شما نخواهد بود.

TermehKids 110 1024x576 - چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

خرید دیوارپوش نمدی طرح نقشه جهان

جلوگیری از دردهای روماتیسمی و کمردرد

تمامی والدین نگران آینده کودکان خود هستند و می‌خواهند آن‌ها در درس‌هایشان پیشرفت کنند و به دانشگاه بروند، اما تا چه حد به‌سلامت مفاصل آن‌ها هم اهمیت می‌دهند؟

استفاده مداوم از نمد نه‌تنها باعث جلوگیری از بروز دردهای مفاصل می‌شود بلکه کمردرد شدید، دردهای روماتیسم و دردهای ناشی از عمل جراحی مفاصل را نیز مهار می‌کند، پس استفاده از نمد نه‌تنها برای آینده کودکتان مفید است بلکه اگر شخصی در خانه هم دارای درد کمر باشد می‌تواند با نشستن کنار دیوار پوش‌های نمدی درد خود را بهبود بخشد، اما چگونه؟ هنگام قرار گرفتن کنار نمد گرمای حاصل از تماس بدن شما با نمد تشدید پیدا می‌کند. به همین دلیل گردش خون به‌راحتی انجام می‌شود و هرگونه گرفتگی عضلات تسکین می‌یابد.

TermehKids 105 1024x576 - چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

خرید دیوارپوش نمدی طرح زرافه خندان

جنس بسیار مقاوم دیوار پوش نمدی

پاسخ دیگری به سوال چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟ جنس مقاوم آن است که به همین دلیل انتخاب مناسبی برای اتاق کودکان محسوب می‌شود. مطمئن باشید که جنس مقاومی دارد و به سادگی  خراب نمی‌شود. تا حدی که خود نمدمالان مدعی‌اند که نمد خیس‌خورده را، شمشیر هم نمی‌برد و حتی گلوله نیز از آن نمی‌گذرد. ما هم در تولید محصولات نمدی، مقاومت و دوام بالا را در نظر گرفته‌ایم.

TermehKids 108 1024x576 - چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

خرید دیوارپوش نمدی طرح اسب نجیب

طبیعت آرامش‌بخش دیوار پوش نمدی

جنس نمد به‌گونه‌ای است که با لمس آن حس خوبی به همه منتقل می‌شود. بعضی‌ها فکر می‌کنند به خاطر نرمی آن است، اما در حقیقت این‌گونه نیست. نمد روی قطب‌های مغناطیسی مثبت و منفی بدن انسان تاثیر می‌گذارد و آن‌ها را در حالت تعادل نگه می‌دارد.

دیوار پوش نمدی، محصولی با عمر طولانی

در مقایسه با محصولات جایگزین این دیوارپوش ها عمری بسیار بیشتر و قیمتی به صرفه تر دارند. پس مطمئن باشید پول خود را برای محصول مناسبی خرج می‌کنید.

TermehKids 107 1024x576 - چرا باید دیوار پوش نمدی بخریم؟

خرید دیوارپوش نمدی طرح تانزانیا

دیوار پوش‌های نمدی فقط مخصوص کودکان نیستند

ترمه کیدز دیوار پوش‌های بسیار متنوعی برای شما عزیزان طراحی و تولید کرده است. جای محصولات ترمه فقط در اتاق کودکان نیست و می‌توانید از طرح‌های خاص و زیبای دیوار پوش‌ها در سایر نقاط خانه و حتی محل کار استفاده کنید. شما می توانید طرح دلخواه خود را به صورت سفارشی از اینجا درخواست کنید. در پایان پیشنهاد می‌کنیم حتما از دسته دیوار پوش‌های نمدی ترمه دیدن کنید تا با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع ‌آن‌ها آشنا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *