مت بازی چیست ؟

پاسخ : زیرانداز هایی است که با طرح و نقش های متنوع تهیه شده است تا به افکار و رویاهای کودکان جنبه واقعی تری ببخشد و به خلاقیت کودکان کمک می کند. کودکان میتوانند بر روی این قالیچه های بازی ساعاتی خود را سرگرم نموده و لذت ببرند.

چه طرح و نقش هایی در این مت ها وجود دارد؟

پاسخ : عموما با توجه به فیلم های انیمیشن روز ایران و جهان و استقبال کودکان از انها در خصوص طرح و نقش تصمیم گیری میشود . انواع طرح های موجود را می توانید در گالری پلی مت ملاحظه فرمایید. هیچ محدودیتی در طرح ها وجود ندارد و امکان چاپ طرح های اختصاصی بسادگی فراهم است.

پلی مت ها در چه ابعادی تولید می شود ؟

پاسخ : با توجه به سابقه تقاضای مشتریان و استقبال خانواده ها ۳ سایز پرفروش جهت تهیه مت ها استاندارد سازی داخلی شده است . در صورت نیاز به ابعاد خاص امکان ثبت سفارش و تهیه موارد درخواستی در هر ابعادی وجود دارد.

جنس پلی مت ها از چیست؟

پاسخ : پلی مت های تولیدی از الیاف پلی استر به صورت لایه های نمدی (با دستگاه های خاص سوزن زنی در کارخانه) ساخته شده است و طرح های مختلف بر روی آن چاپ شده است.

آیا این مت ها قابل شستشو می باشد ؟

پاسخ : بله کاملا قابل شستشو می باشد اما باید به نکاتی توجه کرد ، دمای آب شستشو باید ولرم باشد از شوینده های ملایم استفاده شود و در سایه خشک گردد.

آیا قابلیت دولا تا کردن دیوارپوش های نمدی و یا پلی مت ها وجود دارد ؟

پاسخ : بله به راحتی می توان رول کرد یا در صورت نیاز دو لا یا سه لا تا کرد و در کمد نگهداری نمود البته این محصولات قابلیت حمل و نقل آسان را دارند.

ماندگاری این محصولات نمدی چقدر است ؟

پاسخ : مانند هر محصول نمدی دیگری عمر مفید مطلوبی دارد اما ممکن است در صورت شستشوی پی در پی اندکی از جلای آن کاسته شود.

آیا مواد تشکیل دهنده این محصولات از نظر ایمنی و بهداشت مورد تایید است؟

پاسخ : پلی مت ها، دیوار پوش های نمدی و سایر محصولات نمدی تولیدی ما از موادی تهیه می شود که پس از انجام تست و آزمایشات لازم سلامت و ایمنی و عدم وجود مواد زیان بار در آن ها تایید شده است و می توان با خیال راحت از آنها استفاده نمود .

آیا پلی مت ها قابل تعویض است ؟

پاسخ : به جهت رعایت موارد بهداشتی از تعویض مت های خریداری شده معذور می باشیم، اما درصورت وجود مشکل و یا ایرادی از طرف ما به سرعت مورد رسیدگی می شود.