با ترمه‌کیدز آشنا شوید

Termeh kids - درباره ما

یکی بود یکی نبود. در روزگاران قدیم حدودا سال ۱۳۶۳ یه خانم جوون به اسم ترمه تو شهر تاریخی و پر از ستاره کرمان زندگی می کرد. ترمه اول موکت‌های قشنگ درست میکرد، کم‌کم نخ‌های رنگی‌رنگی می‌ساخت، بعد الیافای نرم و گرم رو با کلی دقت تهیه می کرد، خلاصه همینجور که روزها و ماه‌ها و سال‌ها می‌گذشت، ترمه استاد درست کردن نمد‌های رنگ و وارنگ می‌شد که با هزاران سوزن و با دانش و کمک دوستاش اونا رو می‌ساخت و به همه هدیه می‌کرد. ترمه که همیشه عاشق بچه‌ها بود و دوست داشت صدای خنده‌های بچه‌ها همه‌ی دنیا رو پر کنه صاحب یه نوه شد و اسمش رو گذاشتن “ترمه کیدز“.

ترمه همه‌ی کارهایی که این همه سال یاد گرفته بود رو به ترمه‌کیدز یاد داد و بهش گفت : “ننه جون من همیشه دلم میخواد برای بچه‌ها که خیلی شیرین و دوست داشتنی هستن هدیه‌های رنگارنگ درست کنم اما نمیدونم چی میتونه بچه‌ها رو خوشحال کنه؟”  ترمه کیدز گفت: “نگران نباش ننه جون، من میرم و جوابش رو براتون میارم.” اون رفت و از خورشید خانم پرسید، از آقا کلاغه، از درخت پیر تو جنگل، خلاصه از هر کی میتونست سوال‌کرد. همه‌ی جواب ها رو گذاشت کنار هم و برد پیش ننه ترمه و کلی آزمایش کردن و با زحمتای فراوون دوستاشون دنیای رنگارنگ ترمه کیدز پر شد از هدیه های جورواجور برای بچه‌ها، حالا اگر به دنیای ترمه کیدز وارد بشی، میتونی با کف‌پوش‌ها و دیوارپوش هاش اتاق و خونه تون رو رنگارنگ کنید و ساعت ها روی پلی مت‌ها با اسباب‌بازی‌های نرم و دوست داشتنیش بازی کنید و اصلا نگران زمین خوردن یا زخمی شدن نباشید آخه همه جا با کمک ترمه‌کیدز امن و هیجان انگیز میشه.

ما اینجا یه تیم از آدم بزرگایی هستیم که هنوزم مثه بچه‌ها عاشق بازی کردنیم و همه‌ی تلاشمون رو میکنیم تا متعهد، پاسخگو، خلاق و نوآور باشیم. راستی بچه‌ها، ترمه‌کیدز هنوز هم داره دنبال چیزایی میگرده که زندگی شما رو شادتر، رنگی تر و قشنگ تر کنه پس اگر می‌تونید لطفا باهاش تماس بگیرید و بهش پیشنهاد بدید و راهنماییش کنید تا همه ی بچه ها رو خوشحال ببینه.

ویدیو معرفی ترمه کیدز

 

انتقادات و پیشنهادات