آموزش و یادگیری, اسباب بازی و سرگرمی

یادگیری انگلیسی با فرش بازی

یادگیری انگلیسی با فرش بازی

باورتان می‌شود که برای کودکان و حتی نوزادان یادگیری انگلیسی با فرش بازی ممکن است؟ در ادامه در مورد اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان، سن مناسب برای شروع یادگیری و تاثیر فرش بازی بر یادگیری زبان انگلیسی صحبت می‌کنیم.

این روزها اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست و بیشتر پدر و مادرها در تکاپوی این هستند که فرزند خود را در یک موسسه آموزش زبان انگلیسی ثبت نام کنند، اما بهترین زمان برای آموزش زبان دوم چه زمانی و بهترین روش کدام است؟

شاید جای تعجب داشته باشد، اما بهترین زمان برای یادگیری یک زبان دوم همان نوزادی است که کودک به تازگی دارد زبان مادری خود را فرامی‌گیرد. ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی، هزینه‌های اضافی، رفت‌‌و‌آمد در مسیرهای پرتردد و … همه این‌ها از جمله مشکلاتی هستند که پدر مادرها ضمن بردن فرزندان خود به موسسات آموزشی متحمل می‌شوند. کلاس‌هایی که دانش‌آموزان در آن‌ها نقش گیرندگان غیرفعال مطالب را دارند، اما اگر والدین هوشمندی باشید، می‌دانید که از چه زمانی و با چه روش‌هایی زبان انگلیسی را به فرزندانتان آموزش دهید.

TermehKids 22 1024x576 - یادگیری انگلیسی با فرش بازی

تاثیر بازی‌های آموزشی بر یادگیری زبان انگلیسی

استفاده از بازی‌ها و روش‌های فعال در خانه باعث می‌شود کودک شما جذب حروف انگلیسی و بازی‌های گوناگونی شود که یادگیری زبان را افزایش می‌دهند. فرش‌های بازی کودکان ترمه کیدز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که میتوانید از نوزادی آن‌ها را برای فرزند خود تهیه کنید و با افزایش خلاقیت و یادگیری او، وی را در موقعیتی قرار دهید که ضمن بازی و سرگرمی، با حروف انگلیسی نیز آشنا شود.

TermehKids 23 1024x576 - یادگیری انگلیسی با فرش بازی

اما اصلا برای چه باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی در تمام عرصه‌های جامعه جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از طرفی دیگر با پیشرفت‌های روزافزون علم و فناوری اگر کودک شما زبان انگلیسی بلد باشد می‌تواند آینده بهتری را برای خود رقم بزند. اگر مهارتی را بلد باشد با زبان انگلیسی می‌تواند آن را تقویت کند و اگر در زمینه‌ای بخواهد مهارت کسب کند می‌تواند با زبان انگلیسی به راحتی آن را انجام دهد، پس مطمئن باشید کار بیهوده‌ای انجام نمی‌دهید و اگر از کودکی شروع به آموزش زبان انگلیسی به فرزند خود کنید قطعا در آینده‌ای نزدیک تاثیر آن را خواهید دید.

برطبق مقاله‌ای که به‌تازگی نشر داده شده است کودکان دوزبانه باهوش‌تر هستند و دید وسیع‌تری نسبت به اطراف خود دارند یادگیری یا شنیدن یک زبان دوم در هنگام بزرگ شدن کمک شایانی به افزایش توانایی‌های یادگیری‌شان از جمله حل مسئله می‌کند. این یعنی نه تنها کودکان از دانستن یک زبان دوم سود خواهند برد؛ همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا در دیگر موضوعات هم پیشرفت کنند.

nozadddd 1024x1024 - یادگیری انگلیسی با فرش بازی

فرش بازی کودک طرح نوزاد

یادگیری انگلیسی با فرش بازی

فرش بازی کودک به گونه‌ای طراحی شده است که حروف انگلیسی را به صورت درشت در خود جای داده است و کودک دلبند شما می‌تواند از نوزدای با بازی کردن بر روی این حروف با آن‌ها آشنا شود و. از طرفی شما می‌توانید در بازی کودک خود سهیم شوید و او را با تلفظ حروف نیز آشنا کنید.

فرش بازی کودک طرح نوزاد یکی از فرش‌های بازی ترمه است که حروف و اعداد انگلیسی را در خود جای داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *